Betsafe, Promocje

1 000 000 zł w puli! Trwa Letni Festiwal

Letni Festiwal

Betsafe nie przejmuje się piłkarskim Mundialem i oferuje swoim graczom Letni Festiwal. Jest to cotygodniowa okazja do wygrania grubej kasy, ale też cashback, który ustalono na poziomie 50%, jeśli tylko zdecydujecie się zagrać w ich nowy hit z kasyna na żywo, Top Card. Czekają zatem spore premie i każdy z was ma do nich dostęp już teraz.

To właśnie w Top Card spodziewać się można zwrotu na poziomie 50%. Maksymalna kwota jaka trafi na konta graczy z tego tytułu to 80 złotych, co oczywiście oznacza, że jest to ciekawe wdrożenie w ten temat. Jeśli nie korzystaliście jak do tej pory z kasyna na żywo, możecie się bliżej poznać i jednocześnie nie musicie się obawiać o potencjalne straty finansowe, co także jest sporym atutem. Letni Festiwal działa na całego!

Dodatkowa oferta w czasie tych zmagań dotyczy ruletki, o czym pisze nam Betsafe: “Nie ma co zwlekać, trzeba grać! W tym tygodniu możesz doładować swoją stawkę o 500 w grze Lightning Roulette. Jak znaleźć się na szczycie tabeli z pulą nagród 160.000 PLN?” – oczywiście o pełnych detalach przedsięwzięcia możecie w każdej chwili przeczytać na stronie, do czego zachęcamy każdego z was.


Previous ArticleNext Article