Aktualności, Expekt

100 000 000 złotych, czyli ogromna kumulacja…

ogromna kumulacja

To dzieje się naprawdę! Expekt może się poszczycić jackpotem, który wyrywa z butów. Ogromna kumulacja z najlepszych gier progresywnych sięga już 100 milionów złotych. Jeśli zatem jesteście łowcami najwyższych okazji, powinniście sprawdzić wybrane przez nich tytuły i podjąć się tych zmagań właśnie teraz, póki jeszcze jest to możliwe. Do dzieła!

Ogromna kumulacja to co prawda codzienność, ale wartość 100 000 000 milionów złotych to już bardzo pokaźna granica i można się spodziewać, że co najmniej w dwóch grach już wkrótce zobaczymy potwornie szczęśliwych ludzi. W Mega Moolah i odpowiedniku ISIS odnotowano bowiem jackpoty przekraczające 30 milionów. Znaczną część do puli dorzuca także Mega Fortune, w którym wygrać można ponad 20 milionów.

Na trzecim miejscu znalazło się Arabian Nights z wynikiem przekraczającym osiem milionów, z kolei na czwartym występuje Hall of Gods, gdzie znajdziecie połowę tej sumy. To kolejna dobra wiadomość dla fanów, gdyż ten ceniony wideo sloty bardzo szybko zyskiwać będzie na wartości. Pozostałe gry z oferty Expekt także imponują, dlatego nie zwlekajcie.


Previous ArticleNext Article