Betchan, Promocje

150 000€ w puli! Wielki turniej Betchan

Wielki turniej

Dziś w nocy kończy się pierwsza faza zawodów Betchan. Ich wielki turniej, w puli którego znalazło się 150 000€, to nie lada gratka dla aktywnych graczy kasynowych. To ponad 3 000 nagród, wycieczki marzeń, ogromna kasa i atrakcyjne przygody. By dołączyć do śmiałków, wystarczy posiadać aktywne konto na stronie opisanego kasyna. Na co zatem czekacie?

Warto spróbować, bo zmagania są szalenie proste. Wielki turniej bazuje tu na wskazanych wideo slotach. W pierwszej fazie są to John Hunter and the Secrets of Da Vinci’s Treasure, John Hunter and the Aztec Treasure, John Hunter and the Tomb of the Scarab Queen oraz kilka gier dodatkowych, które znajdziecie w rozpisce Betchan. Celem zawodników jest rozegranie płatnych rund za nie mniej niż 0,50€ każda z nich.

Poniedziałkowy cashback

Tym razem do wygrania wycieczka marzeń o wartości 10 000€, jak również 999 dodatkowych nagród. Musicie jednak pamiętać, że październikowy etap skończy się dziś (15.10) o północy. Kolejne dwie rywalizacje ruszą dopiero za jakiś czas. Nie ma zatem co czekać, szczególnie jeśli interesują was prestiżowe hotele, wycieczki helikopterem, wyjazdy pełne adrenaliny i znacznie więcej. Jest się o co pokusić!

Wygrają te osoby, które w pojedynczej rundzie uzyskają najlepszy wynik. Może zatem okazać się tak, że ten jeden spin będzie dla was szalenie szczęśliwy. Spróbujcie, może akurat macie na Betchan ostatnie wolne środki albo szukacie wyzwań, które mają najatrakcyjniejsze propozycje regulaminowe. Do takich należy ten wyścig, tu nie ma żadnych wątpliwości!

Powodzenia!


Previous Article