Promocje, Unibet

30 zeta jako bonus Unibet dla graczy

bonus Unibet

Kasyno wdrożyło do swojej oferty grę Jumanji. Ta w całości bazuje na licencji ze słynnego hitu kinowego. Dzięki temu raz jeszcze przeniesiecie się do lat 90-tych, gdzie Robin Williams zabrał nas na niebywałą przygodę z magiczną grą planszową. Bonus Unibet będzie tego ukoronowaniem. Ile wynosi? Komu w ogóle przysługuje i jak go finalnie zdobywać? Na te pytania odpowiadamy poniżej.

Bonus Unibet aktualny będzie wyłącznie przez trzy dni, od 24-go do 26-go czerwca. W tym czasie wystarczy się zapisać do promocji. Dokonacie tego poprzez stronę organizatora, gdzie dostępne są także dalsze szczegółowe informacje. Aby sięgnąć po premię w postaci 30 złotych należy także rozegrać co najmniej 100 złotych we wspomnianej już grze Jumanji. To automatycznie uprawni was do odbioru środków.

Turniej Unibet

Środki pojawią się na koncie gracza maksymalnie do godziny 18:00 w dniu 27.06. Będzie je można wykorzystać tak w kasynie Unibet jak i ich zakładach sportowych. Wybór należy tu wyłącznie do gracza, aczkolwiek trzeba wziąć pod uwagę, że warunki obrotu będą się od siebie różnić. Warto zatem odpowiednio się zastanowić nad tym, po jakie rozwiązanie sięgnąć.

Wideo slot Jumanji to wciąż rynkowa nowość. Warto z niej skorzystać i cieszyć się możliwościami gierki bazującej na naszym dzieciństwie. Polecamy i jednocześnie przypominamy: obowiązuje regulamin, którego znajomość jest obligatoryjna dla każdego chętnego.


Previous Article