Betclic, Promocje

50% bonus od wpłaty. Tylko dziś!

Jak ograć bukmachera?

Gdy kończy się weekend najlepszym pocieszeniem jest kasa, która w czarodziejski sposób może zasilić nasze konta. I tak też polecamy 50% bonus od wpłaty, który uzyskacie tylko i wyłącznie tego dnia w kasynie Betclic. Poniedziałkowa akcja jest kontynuacją przedsięwzięcia, o którym notowaliśmy już na łamach www.kasyna-promocje.com kilkukrotnie. Zapraszamy po dalsze szczegóły, bo czeka nawet 800 PLN.

Gonzos Quest
50% bonus w Betclic

Grając w Gonzo’s Quest w kasynie Betclic w okresie od godziny 00:01 do godziny 23:59 w ten poniedziałek [i każdy kolejny – przyp.red], otrzymacie 50% bonus  aż do 800 zł, przy czym minimalna kwota jaką należy przelać na swoje konto gracza to 40 PLN, dzięki czemu wszyscy zainteresowani będą mogli bez najmniejszych ograniczeń skorzystać z premii.

Jak wziąć udział w tej promocji?

  • Zaloguj się na swoje konto i w zakładce “Moje bonusy” kliknij przycisk “Odbierz bonus”.
  • Dokonaj wpłaty na swoje konto w Betclic. Minimalna kwota to 40 zł.
  • Zagraj w Gonzo's Quest.

Oferta dotyczy wyłącznie środków, które trzeba zrealizować właśnie we wspomnianym tytule. Standardowo, jak we wszystkich eventach tego operatora, dodatkowe zasoby należy obrócić 40 razy przed ich dalszą wypłatą. Pozostałe warunki, jak również pełen regulamin (również obrotów) dostępny na witrynie organizatora.

***

W Gonzo's Quest zagracie na naszej stronie całkowicie za darmo, nie jest wymagana także rejestracja, dlatego zainteresowani swoich sił mogą próbować w każdej chwili. Tak, w pracy także 😉


Previous ArticleNext Article