Aktualności, Betclic

50 milionów w kasynie Betclic!

jackpot betclic

O kumulacjach zawsze dobrze jest pisać. Kasyna internetowe, które oferują gry z jackpotem progresywnym, wiedzą, co tygryski lubią najbardziej. Bo o ile gramy dla przyjemności, to chyba każdemu marzy się ogromna wygrana pieniężna. Tutaj mamy do czynienia z kwotą, która powoli dobija już do 50 milionów złotych. Zwyciężyć można w każdej chwili, ale przy odrobinie szczęścia, doczekamy jeszcze pokaźniejszych wartości od Betclic.

Uwielbiamy jackpoty. To właśnie one nakręcają kluczowe wideo sloty, jakie znajdujemy w sieci. Betclic dlatego też wyszedł z założenia, że dobrze jest mieć hardkorowych graczy blisko siebie. Dowodem numer jeden jest Hall of Gods. To właśnie w tym tytule szczęściarz może wygrać 31 milionów złotych. Wystarczy tak właściwie jedna gra, nic więcej. Pamiętać musimy jedynie, że w walce o największe pieniądze liczą się wyłącznie spiny o maksymalnej wartości. Trzeba zatem ryzykować.

Które pozycje składają się jeszcze na tak oszałamiającą wartość wygranych? Arabian Nights (9 mln), Mega Fortune (4 mln), Millionaires Club III (2 mln) oraz Holmes and the Stolen Stones i kilka innych, mniejszych pozycji. Możecie je testować za darmo, nie jest do tego konieczne zakładanie nowego konta.


Previous ArticleNext Article