Aktualności, Expekt

Aktualne jackpoty na Expekt już szokują

Kasynowy tydzień

Jeśli chodzi o potencjalny poziom wygranych, Expekt naprawdę imponuje. Ich aktualne jackpoty stale dostarczają nam dodatkowych emocji. Wystarczy powiedzieć, że na początku grudnia łączne kumulacje przekroczyły 110 000 000 złotych. To już kolejny raz w tym roku, gdy walczymy o dziewięciocyfrowe wygrane. Podejmiecie się tego wyzwania? Lepiej nie czekać!

Aktualne jackpoty, choć wielkie, mogą zniknąć niezwykle szybko. Dlatego też czas i zaangażowanie jest tu tak istotny. Ponad sto milionów czeka na was już teraz. W których hitach można powalczyć o lwią część z tej puli? W pierwszej kolejności będą to Mega Moolah oraz Mega Moolah ISIS. W obu przypadkach kumulacje przekroczyły 44 miliony złotych.

“Milionowymi” tytułami są jeszcze Arabian Nights, Hall of Gods oraz Mega Fortune. Ta ostatnia pozycja zapewnić może nawet 14 milionów złotych. Kwoty te zmieniają się każdego dnia, na co wpływ ma właśnie progresywność oferty oraz duże zaangażowanie graczy z całego świata. Dołączcie do nich teraz i zwyciężajcie! Expekt zaprasza!


Previous ArticleNext Article