Aktualności, Expekt

Aktualny jackpot w Expekt rozkłada na łopatki!

Jackpot progresywny

Nie ma co ukrywać, aktualny jackpot na Expekt robi wrażenie. Kwota niemal 55 milionów złotych może solidnie wgnieść w fotel. Właśnie o tak potężne pieniądze (a to naturalnie nie wszystko) walczyć będą gracze tego kasyna. Bańka w końcu pęknie, a my zobaczymy szczęśliwych zwycięzców, którym do domu przysłane zostaną prawdziwe fortuny. Może tym razem będziesz to ty?

Na lwią część tej szalonej kumulacji składa się tylko kilka gier. Aktualny jackpot zawdzięczamy przede wszystkim Mega Moolah oraz jego wydania Mega Moolah ISIS. W obu przypadkach walczycie o 16 milionów złotych. Następny w kolejności będzie Mega Fortune (12,5), które zachwyca takimi premiami od wielu już lat. Następnie spojrzeć warto na Hall of Gods a także Arabian Nights, gdzie maksymalne wygrane sięgają 6 i 3 milionów.

Dobrze jest wspomnieć także o Super Lucky Frog oraz Cosmic Fortune, gdyż tam również czeka co najmniej dwieście tysięcy w nagrodzie. Oczywiście tytułów, które zaoferują pokaźne tytuły (tzw. jackpot progresywny) jest więcej. Znajdziecie je w ofercie Expekt.

Pamiętajcie, że maksymalne kumulacje można wygrać wyłącznie wówczas, gdy gracie za największe, dostępne w grze stawki. Tylko wówczas sięgniecie po tak ogromne nagrody. To oczywiście powiększa ryzyko, ale sama adrenalina jest znacznie większa!


Previous ArticleNext Article