AstralBet, Promocje

AstralBet: Cotygodniowy zestaw bonusów

Taniec Shakalaka

Trwa tydzień wyzwań, a to oczywiście kolejna okazja dla graczy AstralBet. Marka przygotowała zestaw bonusów, po który sięgniecie od poniedziałku do niedzieli włącznie. Jak prezentują się wyczekiwane profity? Cóż, wystarczy powiedzieć, że w pierwszy dzień tygodnia zapewnić sobie mogliście 50% więcej środków finansowych do wpłaty na poziomie do 150€!

Naturalnie, był to dopiero początek. Zestaw bonusów opiera się w przypadku AstralBet na cotygodniowej formule odnawiania promocji. Tym samym we wtorek przysługiwało wam powiększenie wpłaty o 75% do 200€, a w środę 30 darmowych spinów. Na czwartek i piątek opracowano kolejne wydarzenia. Jeśli gracze zrealizowali warunki obrotu, mogą skorzystać ze wszystkich tych wydarzeń.

Co ważne, promocje są w kolejnym tygodniu odnawialne, a w sobotę i niedzielę dodatkowo możecie walczyć w programie lojalnościowym, który opiera się o zbieranie środków finansowych na dalszą zabawę. Tu jest co robić, zwłaszcza, że marka jest aktywna także w zakresie prezentacji nowych wideo slotów i gier stołowych.

Koniecznie to sprawdźcie!


Previous ArticleNext Article