Betsson, Promocje

Bąbelkowe spiny jako promocja Betsson

Bąbelkowe spiny

Nazwa promocji dość zabawna, chociaż trzeba przyznać, że jej rdzeń jest całkiem poważny. Bąbelkowe spiny, gdyż to o nich chcielibyśmy wam napisać na weekend, zapewnią wam każdego dnia po 35 obrotów. Wystarczy tu spełnić dwa założenia kasyna, które każdy aktywny gracz zrealizuje bez większego problemu. Zresztą, pierwszym z nich jest zapisanie się do akcji, a to zaledwie jedno kliknięcie na stronie operatora.

Bąbelkowe spiny przygotowano tak, że każdego dnia musicie spełnić warunek obrotu co najmniej 200 złotych. Jeśli tylko przekroczycie tą wartość, Betsson automatycznie przyzna wam 35 obrotów. W zależności od dnia, będą one dostępne w konkretnych trzech wideo slotach. W sobotę są to Starburst, Sparks i Dazzle Me, z kolei w niedziele możecie liczyć na serię Staxx, czyli Butterfly, Neon oraz Strolling.

gra tygodnia

Do promocji należy zapisać się jedynie raz, jeśli jednak 35 obrotów będzie dla was wartością zbyt małą i w istocie chcecie po nie sięgać przez siedem dni w tygodniu, zawsze musicie obrócić po 200 złotych – przy tym wszystkim Betsson nie narzuca wam w jakich grach należy to robić. Ze spokojem możecie zatem spełniać swoje pasje przy ulubionych automatach, tak klasykach jak i nowinkach technologicznych.

Darmowe obroty przyznawane są co dwadzieścia cztery godziny w jednej transzy. Środkami pieniężnymi, które zdobędziecie w ten sposób należy 25-krotnie (25x) obrócić, co jest bez wątpienia jednym z lepszych warunków sieciowych, jeśli chodzi o wywalczenie obrotu i dalsza wypłatę gotówki na własne konta. Pozostałe zapiski regulaminowe znajdziecie na stronie Betsson, która skrywa także pełen spis dalszych promocji operatora.

Marka na lato oferuje znacznie więcej dodatków, w tym akcje dla pokerzystów i inne o których dobrze wiedzieć. Sprawdźcie to koniecznie już teraz. Powodzenia!


Previous Article