Betsson, Promocje

Bąbelkowe spiny od Betsson

Bąbelkowe spiny

Bąbelkowe spiny to unikatowa okazja kasyna Betsson. Przypominamy o niej po raz kolejny, bo nagrody są tu naprawdę zacne. Za sprawą premii zapewnicie sobie zestawy darmowych obrotów dosłownie na każdy dzień tygodnia. By je odebrać, jedyne co musicie zrobić, to zapisać się do akcji i obrócić w kasynie 200 złotych. Samo spełnienie tych dwóch warunków zagwarantuje wam ciekawy dodatek. Będzie on dodawany automatycznie na trzech grach. To wy zadecydujecie, którą z nich ostatecznie wybrać.

Za realizację założeń z piątku, czekają na was bąbelkowe spiny w takich grach jak Fairytale Legends: Mirror Mirror, Hansel and Gretel, Red Riding Hood. W sobotę i niedzielę są to zupełnie inne tytuły. Radzimy wam wejść na stronę Betsson i sprawdzić na własnej skórze, które dokładnie pozycje to będą. A jest się o co starać, bo realizacja warunków konkursowych zapewnia dokładnie 35 obrotów.

Z wydarzenia możecie korzystać co dzień. W tej materii Betsson nie nakłada dodatkowych obostrzeń. Pamiętajcie jednak, by dobrze poznać regulamin kasyna, bowiem to on określa wasze warunki i zasady. Przykładowo, wygrane z darmowych spinów muszą zostać obrócone 25 razy w ciągu 3 dni, zanim możliwa będzie ich wypłata lub wykorzystanie w innym produkcie. Wygrane z darmowych spinów, które nie zostaną obrócone w ciągu 3 dni, wygasną.

Zapraszamy do rywalizacji. Kasyno oferuje także kilka dodatkowych promocji, a każdą z nich zrealizujecie po zalogowaniu się na swoje konto. Nie ma zatem na co czekać, przejdźcie od razu do swojej zabawy!


Previous Article