Betsafe, Promocje

Betsafe: Pula nagród na poziomie 400k

Premie Betsafe

Codzienne zrzuty gotówkowe od Betsafe to ich największa akcja promocyjna na kwiecień. Pula nagród tego kasyna internetowego to aż 400 000 złotych, zatem mówimy o gotówce, która dosłownie zapiera dech w piersi. Co ważne, część tej kasy możecie zdobyć co dzień, między poniedziałkiem a niedzielą – bez przerw i przeszkód. Jedyne co musicie robić, to grać przy ulubionych i nowych wideo slotach.

Pula nagród robi wrażenie, ale równie ważne jest także to, że całość zawodów jest tak prosta. Betsafe informuje, że gracze muszą wybrać wskazane wideo sloty i zakręcić w nich za co najmniej 1,60 PLN od obrotu. Dzięki temu macie unikatową szansę do wygrania jednego losu. Jego wartość to 100 złotych i każdego dnia firma wydaje ich aż 160. To łącznie 16 000 złotych.

bitwa kasynowa

Lista gier w zawodach jest bardzo obszerna, dzięki czemu nie musicie się martwić, że nie dostosujecie ich do własnych oczekiwań. Są to klasyki, ale też mocno rozwinięte hity, w tym całkowita nowość, którą opisujemy na pierwszym miejscu. Część z gier to: Joker Megaways, Club Reno Wild, Cowboy Treasure Deluxe, Diamond Joker, Gem Drop Deluxe, Golden Jokers Wild, Hot 2 Drop, Jazz of New Orleans, Mega Hot 40, Mega Hot Wild, Mr Toad, Piggy Bank, Random Joker Jackpots.

Więcej informacji o dostępnych automatach, jak również terminy warunki obrotu znajdziecie w regulaminie kasyna Betsafe, który dostępny jest pod zakładką “Warunki i zasady”, którą zobaczycie zaraz po przejściu na witrynę operatora.


Previous ArticleNext Article