Betsson, Promocje

Betsson: Darmowe spiny każdego dnia

Darmowe spiny

Darmowe spiny zawsze cieszą. A im jest ich więcej, tym lepiej dla każdego z nas. Betsson, które jest z nami od przeszło dekady, świetnie zdaje sobie sprawę z tego założenia. Dlatego ich odnawialna akcja nakierowana właśnie na szalone obroty, ponownie zawitała do ich zestawienia. Bez obaw możecie zatem sięgnąć po ten cudowny dodatek raz jeszcze. I potem jutro znowu, i znowu…

Promocja “Najlepsze z najlepszych” dostępna jest każdego tygodnia. Za jej sprawą Betsson zapewnia darmowe spiny od poniedziałku do niedzieli. Co ważne, użytkownicy tej marki mogą liczyć na doładowania tej premii co dzień, jeśli oczywiście spełnią postawione przed nimi warunki. A te są proste i przejrzyste. Można je zresztą skrócić do jednego zdania: Obróć wskazaną kwotą i otrzymaj bonus.

Przykładowo, dzisiaj, czyli w środę, wystarczy obrócić 125 złotych w grze Hall of Gods, by automatycznie zapewnić sobie 25 spinów do wykorzystania. W czwartek, piątek oraz przez cały weekend czekają na was jeszcze doładowania w takich tytułach jak Cosmic Eclipse, Mythic Maiden oraz Starburst. Ten ostatni wciąż uznawany jest za najpopularniejszy wideo slot na świecie.

O regulaminie promocji przeczytacie na stronie Betsson.


Previous ArticleNext Article