Betsafe, Promocje

Bonus jackpotowy w kasynie Betsafe

Bonus jackpotowy

Są gry, w których kumulacje progresywne są całkowicie naturalne. Świetnym przykładem jest chociażby Divine Fortune, chociaż niektóre pozycje pozwolą wam wygrać wielokrotnie więcej. Właśnie dlatego bonus jackpotowy od Betsafe jest tak atrakcyjny. Za jego sprawą, do waszych wygranych w ciągu doby doliczonych może zostać nawet 200 złotych w gotówce. A wiecie, jak się dziś mawia: mieć 200 a nie mieć, to już 400!

Bonus jackpotowy to bardzo ciekawy i atrakcyjny dodatek dla aktywnych graczy Betsafe. Do promocji wystarczy się zapisać, po czym będziecie brali udział w codziennych podsumowaniach. Jeśli zagracie w grach objętych promocją i wygracie nie mniej niż 5 złotych, przysługiwać wam będzie dodatek na poziomie 20% od wygranej. W ten sposób maksymalnie zdobędziecie właśnie wspomniane już 200 złotych. Każdego dnia. Co dzień!

Mega Fortune Jackpot

Premia ta dotyczy takich gier jak Mega Moolah Isis, Divine Fortune, Mega Fortune, Hall of Gods, Mega Fortune Dreams, Mega Moolah. To właśnie w nich musicie grać, by zostać zaliczonym do dodatku. Całe wydarzenie potrwa do 29-go listopada i w tym czasie możecie walczyć o swoje szanse bez większych ograniczeń. Cashback na tym poziomie to całkiem przyjemna premia, zatem bez wahania, polecamy działania Betsafe.

Standardowo, w promocji obowiązuje prosty regulamin, który udało się zamknąć w kilku właściwie punktach. Jeśli zatem szukacie odpowiedniego dodatku do waszej zabawy, z pewnością warto sięgnąć po propozycję omawianej marki. To zwyczajnie się opłaca!


Previous Article