Betchan, Promocje

Bonus na poniedziałek w ofercie Betchan

Bonus na poniedziałek

Początek tygodnia to zwykle trudna przeprawa. Właśnie dlatego bonus na poniedziałek będzie ciekawym urozmaiceniem i miodem na nasze serca. Betchan przygotowało wyjątkową premię, która gwarantuje w ten dzień aż 50% więcej środków przy wpłacie. Dzięki temu liczyć można nie tylko nawet na 500 złotych w gotówce, ale też na 30 darmowych obrotów do wykręcenia w słynnym wideo slocie The Angler. Poznajcie szczegóły tej całodniowej akcji.

Promocja aktywna jest zawsze w ten sam dzień od północy do 23:59. W tym czasie dokonując depozytu musicie podać hasło AMSTERDAM, które automatycznie włączy was do dalszych działań. Bonus na poniedziałek trafi do was od razu i nie będzie trzeba się już po niego dodatkowo zgłaszać do obsługi klienta. Minimalna wpłata, która pozwoli wam cieszyć się uzupełnieniem to 20€, z kolei macie aż 30 dni na obrócenie gotówką i spinami zdobytymi od Betchan.

Bonus Betchan

Bonus od wpłaty należy 40-krotnie obrócić przed zleceniem swojej wypłaty. Pamiętajcie przy tym, że maksymalna wartość pojedynczego obrotu nie może przekraczać 5€. Mając już taką wiedzę możecie grać praktycznie od razu. Zalecamy jednak zapoznać się z regulaminem, gdzie kasyno Betchan informuje, które gry nie biorą w akcji lub które mają niższy współczynnik obrotu. Dopiero po takiej lekturze gra będzie bardziej przyjazna i dostępna.

Poniedziałkowe wyzwanie będzie dla was ciekawym przetarciem i otwarciem drogi do wielu turniejów, jakie oferuje Betchan. Możecie zatem liczyć się z takimi zawodami jak Ruletka vs. Blackjack, ale też kilka innych. W razie dodatkowych pytań – piszcie od razu do obsługi klienta, która jest tu dostępna przez całą dobę, także w weekendy i święta.


Previous Article