AstralBet, Promocje

Bonus Oriona na środek tygodnia

Bonus Oriona

Bonus Oriona to odnawialny dodatek kasyna AstralBet. Uruchamiany jest zawsze w środy i trwa do 23:59 tego samego dnia. Za jego sprawą zagwarantujecie sobie 30 darmowych obrotów, które zrealizujecie w słynnym Astro Magic. Pozostaniecie zatem w kosmicznym klimacie, który może w tym przypadku zapewnić realne środki pieniężne bez górnej ich granicy. A to widok akurat niezwykle rzadki.

Promocja jest odnawialna, co oznacza, że możecie na nią liczyć zawsze w każdą środę. By otrzymać paczkę darmowych obrotów konieczne jest dokonanie depozytu na poziomie 20€. Taka wartość automatycznie doda was do promocji i nie musicie tu spełniać żadnych dodatkowych warunków. Należy jednak wziąć pod uwagę, że środki pieniężne, które wygracie poprzez zakręcenia, należy jeszcze 35-krotnie obrócić przed zleceniem ich wypłaty.

AstralBet przygotował do tego bardzo prosty regulamin, który znajdziecie na ich stronie. Z punktu widzenia aktywnego gracza bardziej wartościową wiadomością będzie jednak to, że kolejne bonusy czekają dosłownie już teraz. Spełniając warunki tego bonusu, będziecie mogli przejść do kolejnego, które uruchamiane są tu między poniedziałkiem, a piątkiem. Do tego dochodzi obszerny program lojalnościowy.

Kasyno internetowe przygotowane jest szczególnie z myślą o graczach, którzy cenią proste zasady i możliwość wykorzystywania premii każdego dnia. Polecamy i zapraszamy już teraz!


Previous Article