Betchan, Promocje

Bonus poniedziałkowy od Betchan

Bonus poniedziałkowy

Bonus poniedziałkowy od Betchan to nic innego, jak doładowanie gotówkowe, które w należyty sposób pozwoli wam rozpocząć nowy tydzień. Kasyno internetowe gwarantuje bowiem 50% więcej środków jako dodatek, a do tego jeszcze zestaw 30 free spinów, które zrealizujecie na słynnym wędkarskim wideo slocie – The Angler! Nie ma zatem co zwlekać, akcja wygasa o północy!

W ten sposób możecie sobie zapewnić nawet 500 złotych (lub 100€, w zależności od granej waluty). Aby sięgnąć po bonus poniedziałkowy, musicie przy depozycie wpisać hasło AMSTERDAM, które automatycznie zapisuje was do wydarzenia i daje możliwość ściągnięcia dodatku. Ten jest odnawialny, co rzecz jasna oznacza, że będziecie mogli z niego korzystać również w przyszłości.

Poniedziałkowy bonus

Jeśli chodzi o warunki użytkowania premii, to minimalna wpłata, która uprawnia was do odbioru dodatku, wynosi zaledwie 20€ (lub ekwiwalent). Pieniędzmi bonusowymi należy 40-krotnie obrócić przed zleceniem ich wypłaty na wasze konto bankowe. Jeszcze inaczej warunek ten prezentuje się przy free spinach, bowiem wygrane uzyskane za ich sprawą należy wykręcić aż 50-krotnie.

Pozostałe warunki i zasady przypisane do poniedziałkowej promocji znajdziecie bezpośrednio na stronie Betchan, gdzie wszystkich śmiałków zapraszamy już teraz.


Previous Article