Betsafe, Promocje

Bonus powitalny kasyna Betsafe

Premie Betsafe

Chętnie wracamy do dobrych akcji, a tą na pewno możemy do takich zaliczyć. Bonus powitalny od Betsafe to wyjątkowe wydarzenie, które łącznie zapewni wam nawet 3 000 złotych oraz 400 darmowych obrotów. Mamy zatem do czynienia z podwójnym dodatkiem najwyższych lotów. Jeśli szukacie miejsca w którym spędzicie czas wolny, marka ta na pewno będzie jednym z punktów, które warto rozważyć na swojej drodze. To w końcu przeszło dekada doświadczenia…

Generalnie o samej promocji możemy mówić w kontekście wykonania trzech kroków. Pierwszy z nich to rzecz jasna rejestracja. Taki proces zajmuje średnio kilkadziesiąt sekund. Konto założyć może każda pełnoletnia osoba, wystarczy przejść przez jeden formularz. Po zapełnieniu danych przejdziemy do kroku numer dwa – dokonania pierwszej wpłaty. Betsafe umożliwia wam kilka rozwiązań z tego zakresu. Minimalny depozyt, który zlecicie, nie może być niższy niż 40 złoty.

Podwójna szansa

Pierwszy depozyt zapewni wam jego podwojenie nawet do wartości 1 000 złotych. Dodatkowo otrzymacie od Betsafe 200 darmowych zakręceń w wideo slocie Starburst. Ten kosmiczny automat zaliczany jest nie bez powodu do najpopularniejszych na świecie. Dlatego też wasz wstęp do przygody naprawdę zrobi spore wrażenie. Inna sprawa, że to nadal nie koniec, a wam przysługuje jeszcze druga premia.

Mamy tu na myśli bonus od drugiej wpłaty. W jego przypadku liczyć można na 50% więcej nawet do 2 000 złotych (minimalny depozyt niezmienny). Oprócz tego na wasze konta ponownie spłynie 200 free spinów, tym razem w Gonzo's Quest. To pierwsza gra z zastosowanym systemem lawinowym, zatem kolejny bonus, który warto jest poznać.

W wydarzeniu obowiązuje bardzo klarowny regulamin, który dotyczy wszystkich nowo zakładanych tam konto.


Previous ArticleNext Article