Promocje, Unibet

Bonus stołowy od Unibet

Bonus stołowy

Gry od Evolution Gaming w ostatnich latach zyskały ogromną popularność. Dlatego nie jest dla nas zaskoczeniem, że Unibet zorganizował taki bonus stołowy. Będzie on dostępny dla każdego zarejestrowanego gracza, który dodatkowo zapisze się do premii i skorzysta z niej aktywnie podczas otwartych działań z prawdziwymi krupierami. Jesteście gotowi na ciekawe wyzwanie?

Za każde 100 rund, które wygracie przy ruletce od Evolution, kasyno będzie wam przyznawało 10€ premii. Taki bonus stołowy to rzadkość, dlatego warto z niego aktywnie korzystać, zwłaszcza, że w każdym dniu możecie dla siebie wywalczyć aż pięć dodatków tego rodzaju. Z jednej strony zatem wygrane rundy, z drugiej, jeszcze odpowiedni do tego dodatek odnawialny. Żyć nie umierać!

Promocja kończy się wraz z tym tygodniem i co najważniejsze, liczą się wyłącznie gry za min. 0,30€ każda z nich. Dopiero wówczas wasze zwycięstwa są naliczane. Jest od tego kilka odstępstw systemowych, które wiążą się z konkretnymi typami, o tym jednak przeczytacie na stronie Unibet, gdzie dostępny jest pełen regulamin wraz z kompletem informacji o tym.

Turnieje i wyzwania to na tej stronie prawdziwy klasyk. Warto zatem być na bieżąco i sprawdzać swoje możliwości co najmniej kilka razy w tygodniu. Powodzenia!


Previous Article