Betsafe, Promocje

Boski Weekend w Betsafe

Boski Weekend

Aż trzy poziomy promocji Boski Weekend czekają na was co tydzień na stronie Betsafe. Wystarczy spełniać jeden warunek, by sięgać po darmowe obroty. Może ich być łącznie nawet 350, aczkolwiek wszystko zależy tu od dwóch czynników – po pierwsze od obrotu środkami z waszego konta, po drugie od wyniku loterii koła fortuny, która to dodana jest do gry Divine Fortune, na którą nakierowana jest promocja.

Betsafe informuje, że pierwszy poziom aktywowany zostanie w momencie w którym wpłacicie i obrócicie co najmniej 40 złotych na dowolnych grach z ich oferty. Efektem tego może być do 50 free spinów. Drugi poziom włączony zostanie przy obrocie na poziomie 100 złotych, z kolei trzeci przy obrocie na 500 złotych. Odpowiednio sięgniecie tu nawet po 100 i 200 zakręceń.

Kasynowe piątki

Nie jest znana dokładna ich ilość, ponieważ odpowiada za to funkcja koła fortuna zaimplementowana do Divine Fortune. Spełnijcie zatem warunki i uruchomcie dodatek. Pamiętajcie przy tym, by spełniać warunki jeden po drugim, dopiero wówczas skorzystacie ze wszystkich udogodnień i zapewnicie sobie maksymalną wartość zakręceń. Warto, szczególnie, że gra ma zaimplementowany jackpot progresywny, często sięgający ok. miliona złotych.

Promocja trwa aż do końca września, jednakże aktywowana jest tylko na koniec tygodnia. Boski weekend będzie zatem ciekawą odskocznią od codzienności, która przy okazji może zagwarantować kawał dobrych obrotów. Pełen regulamin dostępny jest rzecz jasna na stronie Betsafe. Zapraszamy do lektury i gry – bonus jest aktywny w tej chwili!


Previous Article