Betsson, Promocje

Burza darmowych spinów w tygodniowym pościgu

To prawdziwa burza darmowych spinów! Betsson przygotowało świetną, tygodniową akcję, która może dostarczyć ogromne ilości nagród. Wszystko to oczywiście zależne od naszych chęci i ilości czasu, jaki poświęcimy na rozrywkę aż do przyszłego wtorku. Na co dokładnie możecie liczyć i w jakie dni? Śpieszymy z rozpiską, bo dzieje się naprawdę dużo!

Wygraj wyjazdZapisując się do tej akcji poprzez stronę Betsson, otrzymacie szanse na wygranie ogromnej ilości mobilnych [bo liczy się tylko gra przez telefon – przyp.red] prób za friko, jak również gotówki bonusowej. Celem graczy będzie gra w wybrane tytuły, są to  Sails of Gold, Secrets of Atlantis, Gonzo’s Quest, Hooks Heroes i Hunt for Gold. Burza darmowych spinów dotyczy zatem znanych i ciekawych propozycji, które swoją innowacją zachęcają ludzi z całego świata.

Poniżej przedstawiamy pełną rozpiskę, ważną do końca tego tygodnia. Sprawdźcie, która oferta interesuje was najbardziej i da największe korzyści. Musimy przy tym zaznaczyć, że Betsson zadbał o pełną różnorodność i warto wyłapać wszystkie udostępnione premie:

  • Czwartek: Odkryj nowy świat i zabierz do domu łup z 50 darmowymi spinami na mobilną grę Hooks Heroes, jeśli zagrasz za minimum 200 PLN w dowolną z wybranych gier.
  • Piątek: Weekend na horyzoncie. Świętuj pomyślnie zakończone przygody z natychmiastowym bonusem 40 PLN, jeśli wpłacisz i zagrasz za minimum 80 PLN w dowolną z wybranych gier.
  • Sobota: Żeglowanie po pełnym morzu jest męczące, zrób sobie przerwę z natychmiastowym bonusem 60 PLN, jeśli wpłacisz i zagrasz za minimum 120 PLN w dowolną z wybranych gier.
  • Niedziela: Zrelaksuj się dzielny podróżniku, udało Ci się zakończyć podróż bez szwanku. Odbierz natychmiastowy bonus 100 PLN jeśli wpłacisz i zagrasz za minimum 200 PLN w wybrane gry.

Wszystkim zainteresowanym życzymy powodzenia!


Previous ArticleNext Article