Betclic, Promocje

Cashback 10% tylko w ten wtorek

Cashback

Wtorek zwykle nie zachęca do niczego. To dopiero drugi dzień tygodnia. Do weekendu daleko. By poprawić wam nastroje, wspomnimy o promocji Betclic. Ten internetowy operator rozrywki zdecydował się bowiem wprowadzić cashback 10% do sześciu kolejnych gier. Jeśli zatem podejmiecie wyzwanie i noga się powinie, możecie liczyć na zwrot części zainwestowanych środków.

Fruit Shop SlotPocieszenie spore, bo w ten sposób odzyskacie nawet 400 PLN. Minimalna kwota, która wróci na wasze konta to 8 PLN. Promocja Betclic aktywna jest wyłącznie do godziny 23:59 w dniu dzisiejszym. Ten cashback 10% dotyczy następujących pozycji kasynowych: Holmes and the Stolen Stones, Fruit Shop, Wicked Circus, Twin Spin, Mega Moolah i Aloha! Cluster Pays.

Jeśli jesteście zainteresowani i chcecie wziąć udział w promocji, musicie zarejestrować się do niej w zakładce “Bonusy” w sekcji “Moje konto”. Każdy gracz może zarejestrować się do promocji w dowolnym momencie, i od tej chwili będą zliczane jego rozgrywki. Środki, które zyskacie tym sposobem zostaną przesłane na konto w ciągu 24 godzin.

Przypominamy, że kalendarz Betclic to także inne premie, warto na niego spoglądać każdego dnia.


Previous ArticleNext Article