LSbet, Promocje

Cashback poniedziałkowy z furą pieniędzy

Cashback poniedziałkowy

Cashback poniedziałkowy to odnawialna promocja LSbet, z której po prostu trzeba skorzystać. Akcja ta to w wolnym tłumaczeniu zwrot gotówki i właśnie tego mogą się spodziewać gracze użytkujący to kasyno na co dzień. Dziś można zyskać w ten sposób nawet 5 000 złotych, które ponownie zasili wasze konto i będzie gotowe do dalszego rozdysponowania.

Wydarzenie aktywne jest co każdy poniedziałek i trwa od godziny 00:00 do 23:59. W tym czasie możecie się podjąć rywalizacji w kasynie. Cashback poniedziałkowy zapewnia 10% środków zwrotu, z czego minimum, jakie musicie rozegrać, to 500 złotych. Wówczas trafi do was dokładnie 50 złotych. Nie można przy tym zapominać, że liczy się wyłącznie poniedziałek, przekroczenie terminu skutkuje brakiem przyznania środków na które liczyliście.

Aby otrzymać bonus gotówkowy konieczne jest zgłoszenie się po niego do obsługi kasyna. Można tego dokonać za sprawą adresu mailowego jak również przez live czat, który dostępny jest na stronie przez całą dobę. Powodzenia, wygrajcie w LSbet jak najwięcej!


Previous ArticleNext Article