1xSlot, Promocje

Cashback VIP na stronie 1xSlot

Cashback VIP

Program lojalnościowy na stronie 1xSlot to jedno z kluczowych ich zagadnień, skierowanych do wszystkich zarejestrowanych graczy tej marki. Jeśli zatem interesują was specjalne poziomy waszych kont, ale przy tym cashback VIP, który za ich sprawą sobie zapewnicie, będzie to miejsce dla was. Zresztą akurat opisywana przez nas firma ma znacznie więcej solidnych atutów, które musicie tutaj poznać.

Po pierwsze lista turniejów jest tam zaiste imponująca. W każdym tygodniu czekają na was zawody z cennymi nagrodami. System Cashback VIP będzie jednak ciekawym ich uzupełnieniem, szczególnie, że zapewnia wam dodatki w zakresie zwrotu gotówki, ale też punktów, które wykorzystacie do dalszej gry na stronie operatora. Jak to wszystko wygląda w praktyce? Zacznijmy od poziomu miedziowego, który będzie waszym początkiem.

Program lojalnościowy składa się ogólnie z ośmiu poziomów. Im wyższy sobie wywalczycie, tym pokaźniejszy cashback, czyli zwrot gotówki, trafiać będzie na wasze konto. System działa tak, że z każdego przegranego spinu i gry w grach stołowych, przysługuje wam pewnego rodzaju zwrot w kwocie bonusowej, który raz jeszcze możecie wypłacić. System dostępny jest wyłącznie dla autoryzowanych użytkowników.

O tym, jaki przysługuje wam zwrot decyduje bezpośredni poziom na który wskoczycie. Jego poziom, jak również możliwości i ograniczenia widoczne są wyłącznie dla użytkowników indywidualnych, dlatego polecamy przejść na stronę 1xSlot i dołączyć do zabawy! To się opłaca!


Previous Article