Betsson, Promocje

Codzienna loteria darmowych spinów

Zimowa kraina

Ta niezwykła promocja Betsson potrwa aż do końca stycznia. Codzienna loteria darmowych spinów to prawdziwa lawina bonusowych zakręceń, po którą sięgnąć możecie każdego dna, praktycznie bez większych ograniczeń. By rzeczywiście włączyć się do grona osób, którym przyznana będzie premia, należy spełnić proste warunki, które opisujemy dla was poniżej.

Akcja Betsson przewidziana jest dla wszystkich zarejestrowanych użytkowników ich strony. Codzienna loteria zakłada przyznanie 50 losowo wybranym osobom 50 darmowych spinów. By mieć na to szansę, konieczne jest zapisanie się do promocji, dokonanie depozytu o wartości 40 złotych oraz obrócenie tej kwoty. Otrzymany w ten sposób bilet da wam szansę na sukces, aczkolwiek nawet jeśli nie będziecie tymi szczęśliwcami, nie ma co załamywać rąk.

Jak poinformowało kasyno, wszyscy użytkownicy, którzy spełnią warunek udziału, otrzymają tak czy inaczej 25 obrotów na dowolnie wybrane przez siebie wideo sloty. By sprawdzić w jakiej grze aktywne są obroty, należy przejść na stronę Betsson, gdzie poznacie pełną listę.

Każdorazowo macie 3 dni na odbiór zestawu free spins. Powodzenia!


Previous ArticleNext Article