Betsson, Promocje

Codzienne bonusy dla graczy Betsson

Codzienne bonusy

Te codzienne bonusy trwają już od dobrych kilku miesięcy. Betsson stale rozwija swój projekt kalendarzowy, dzięki czemu zarejestrowani użytkownicy zgarnąć mogą ciekawe promocje. Doładowania gotówkowe czy darmowe spiny spływają tu strumieniami. Stąd też jeśli wciąż nie możecie znaleźć kasyna, któremu zaufacie, będzie to rozsądna propozycja na zakończenie tygodnia.

Opisywany kalendarz pozwala na otrzymanie dodatku praktycznie zawsze. Codzienne bonusy zaczynają się o północy i kończą o 23:59 każdego dnia. Przykładowo jeszcze dziś wystarczy obrócić co najmniej 100 złotych na dowolnych wideo slotach, by Betsson wynagrodziło was za to dodatkiem w wysokości 20 złotych na dalszą zabawę. Jutro sytuacja ma się jeszcze lepiej, bo za depozyt w kwocie 40 złotych, takie samo doładowanie uzupełni wasze konto gracza.

W weekend wcale nie jest gorzej. Jak informuje marka, czeka na was 100 darmowych spinów, jeśli w sobotę i niedzielę obrócicie łącznie 200 złotych w grach. A tych, jak wiemy, jest tam niezwykle dużo, łącznie z promowanym ostatnio Mirror Mirror czy Berry Burst, którego grafikę promocyjną widzicie przypisaną do tego wpisu.


Previous ArticleNext Article