Betsson, Promocje

Codzienne bonusy w ofercie Betsson

oferta tygodnia

Tę promocję od Betsson można zaliczyć do prawdziwych kasynowych klasyków. Jest jedną z najdłuższych w tym zakresie. Operator jako pierwszy pokusił się na codzienne bonusy w takiej formie. Wcześniej liczyć można było jedynie na świąteczne kalendarze. Ta forma pozostaje z nami jednak od lat i dostarcza doskonałych premii, od doładowań gotówkowych przez darmowe spiny.

Przypominamy, że codzienne bonusy zostały podzielone na siedem akcji. Każda z nich dotyczy innych gier i zapewnia inne profity. Wystarczy zwykle zrealizować jeden prosty warunek, by sięgnąć po promocję. Trzeba przy tym mieć na względzie, że każdy event trwa wyłącznie 24 godziny i dokładnie o północy zamieniany jest na kolejny. Dla przykładu dziś wystarczy zagrać za min. 40 złotych (10 €), by otrzymać swoją część z 5 000 free spinów naszykowanych przez Betsson.

W dalszych dniach otrzymacie doładowania gotówkowe oraz mieszankę darmowych zakręceń i cashbacku, czyli procentowego zwrotu obstawionych środków. Oczywiście w danym dniu konieczna jest gra we wskazane sloty, dlatego dobrze jest poznać regulamin przed rozpoczęciem zabawy. Powodzenia, bawcie się dobrze!


Previous ArticleNext Article