Betsson, Promocje

Codzienne nagrody i 6 milionów w puli

Codzienne nagrody

Przez najbliższych 21 tygodni marka Betsson organizować będzie nie lada wyzwania. To codzienne nagrody, za sprawą których to popularne kasyno wyda aż 6 milionów złotych w gotówce. Wygrywać możecie w każdej chwili, a im częściej dosiadać będziecie do rywalizacji, tym więcej zgarniecie dla siebie. Poza premiami przewidzianymi na cały tydzień, czekają też premie łączne, które będą wydawane po końcowym podsumowaniu.

Codzienne nagrody to nawet przeszło 18 tysięcy złotych do podziału dla śmiałków. By sięgnąć po taką kasę, jedyne co musicie robić, to grać za prawdziwe pieniądze w jeden ze wskazanych wideo slotów. Wszystkie pochodzą ze studia Pragmatic Play, które jest tu zresztą współorganizatorem. O jakie automaty zatem chodzi? Są to Wolf Gold™, Mustang Gold™, Sweet Bonanza Xmas™, John Hunter Scarab Queen™, Pirate Gold™, Great Rhino™, Hercules and the Pegasus™, JokerJewels™, Greek Gods™, Buffalo King™.

Promocja Daily Drop & Wins, jak nazwało ją Betsson, jest dostępna dla wszystkich zarejestrowanych graczy. Możecie zatem bez trudu skorzystać z niej także i teraz, zwłaszcza, że premie wydawane są co dzień aż do zakończenia wydarzenia. Co ważne, wszystkie środki, które zdobędziecie w ten sposób, nie podlegają warunkom obrotu. To bardzo ważna informacja, którą docenią wymagający gracze, którzy chcą wygrywać jak najwięcej i jak najłatwiej.

Pełen regulamin z jego zapiskami warunków i zasad, znajdziecie bezpośrednio na stronie operatora. Ta promocja bez wątpienia skradnie wasze serca, dlatego też nie wahajcie się i róbcie swoje. Czekają ogromne pieniądze!


Previous Article