AstralBet, Promocje

Codzienne premie dalej w grze

Codzienne premie

Codzienne premie to nic innego jak bonusy, które na stronie AstralBet wykorzystacie między poniedziałkiem, a piątkiem. To kolejna już edycja tego słynnego dodatku, który gwarantuje graczom ciekawe doładowania, tak gotówkowe, jak i w innych formach. Możecie się zatem spodziewać pełnego wsparcia waszej aktywności. Jak to wygląda w praktyce? Wyjaśniamy wszystko we wpisie poniżej.

Ten dodatek AstralBet znana jest nam od wielu miesięcy. Jest w pełni odnawialna, co oznacza, że możecie ją wykorzystywać zawsze pięć razy w każdym tygodniu. Codzienne premie są idealnym uzupełnieniem dla aktywnego gracza. Przykładowo w poniedziałek gwarantują powiększenie wpłaty o 50% do 150€, we wtorek 75% do 200€, z kolei na środę oddaje się 30 darmowych obrotów.

Lost Vegas
Wideo slot Lost Vegas

Czwartek i piątek to kolejne doładowania przeplatane free spinami. Warto je wykorzystać, bowiem wykorzystują bardzo proste systemy regulaminowe. Wszystkie te bonusy mają oczywiście warunki i zasady, ale AstralBet zadbało o to, by były przejrzyste. Możecie tym samym w pełni cieszyć się wideo slotami i grami stołowymi, które znajdziecie w zestawieniu.

Powodzenia. Jak najwyższych wygranych!


Previous ArticleNext Article