Betsson, Promocje

Codzienne turnieje od Betsson

Codzienne turnieje

Betsson każdego dnia wydaje prawie 20 tysięcy złotych na nagrody. Tygodniowo kwoty te robią jeszcze większe wrażenie. Codzienne turnieje będą zatem nie lada zabawą, ale też niebywałą wręcz okazją do wzbogacenia się. Jak informuje popularne kasyno, ich promocja jest otwarta dla wszystkich zarejestrowanych użytkowników grających za realną kasę. Jeśli zatem chcecie ją zdobywać systematycznie, możecie spróbować chociażby teraz.

Codzienne turnieje Betsson powstały przy współpracy z Pragmatic Play. O takich działaniach informowaliśmy na łamach naszej strony już dwukrotnie. Czeka zatem na was nie lada gratka przez cały luty i nie tylko. Wystarczyłoby tu wspomnieć, że w ciągu tygodnia firma organizuje zawody dodatkowe, gdzie nagradzanych jest 150 osób, a nagroda główna wynosi 4 000 złotych. To jednak zaledwie kropla w całym tym zestawieniu.

Great Rhino

Łączna pula, którą wyda Betsson to aż 6 milionów złotych. Aby jednak zawalczyć o część z tej kwoty, musicie podjąć ryzyko przy wideo slotach oferowanych za sprawą marki. Są to m.in Wolf Gold, Mustang Gold, ale też Greek Gods i Great Rhino. Będzie zatem mnóstwo przygód przy cenionych automatach jednego z najważniejszych operatorów tego typu na świecie. Nie wahajcie się, próbujcie!

Pełen regulamin turnieju dostępny jest na stronie organizatora. Znajdziecie tam także dopisane rankingi oraz rozpiski nagród o które będziecie się zmagać. A jest naprawdę o co walczyć, część z premii jednorazowych wynosić będą nawet niecałe 50 tysięcy złotych, a to kwota wobec której nawet high roller nie przejdzie obojętnie.


Previous Article