Promocje, Unibet

Codzienne turnieje Unibet

Codzienne turnieje

Codzienne turnieje od Unibet to naprawdę gra warta świeczki. O ile przez kilka dobrych miesięcy kasyno unikało wciągających i kosztownych zawodów i promocji ogólnie, tak obecnie trafiła do nas prawdziwa bomba. Eventy realizowane są co dobę, a pula nagród w nich zawarta to aż 20 000 złotych. Możecie zatem dołączyć do zmagań, które całkowicie odmienią wasz tydzień. Poniżej opisujemy jak dokładnie tego dokonać.

Jeśli chodzi o codzienne turnieje to ich głównym atutem jest odnawialność. W każdy dzień sięgniecie po nowe wyzwania, kierowane na konkretne wideo sloty. W ten wtorek będzie to Reactoonz, czyli jeden z najciekawszych tytułów nakierowanych bezpośrednio na mnogość tzw. paylines i unikatowy system rozruchu bębnów. Nagrodą główną w tym rozdaniu – w kolejnych także – będzie 6 000 złotych w gotówce.

Bonus stołowy

Aby wziąć udział w turnieju, należy się do niego zapisać, co oczywiście zrealizujecie poprzez stronę Unibet do której wam linkujemy. Same zawody są szalenie proste. Wystarczy zagrać choć jedną rundę we wspomnianym wideo slocie, a wartość takiego spinu nie może być niższa niż 1 złoty. Liczy się tutaj możliwie najwyższa wygrana w pojedynczym zagraniu. Przy sporej dawce szczęścia, możecie zatem wygrać 6 000 złotych za stawkę pokroju złotówki. Nie mówiąc już o wygranej z samego spina.

Zawody są jak widać proste oraz odnawialne. Być może będą z nami przez całe lato. Pewne jest to, że dobrze jest poznać regulamin, ponieważ dołączać możecie co 24 godziny, realnie dając sobie szansę na ogromne wygrane aż do niedzieli włącznie.


Previous Article