Betsafe, Promocje

Codzienne zrzuty nagród Betsafe

Codzienne zrzuty

Codzienne zrzuty nagród to wyjątkowa promocja kasyna Betsafe. Za ich sprawą przez 12 kolejnych tygodni otrzymacie możliwość do wygrania części z puli 6 000 000 złotych! Jak to możliwe? Wszystko za sprawą dziesiątek nagród, które można zdobywać każdego dnia. Specjalnie dla naszych czytelników przygotowaliśmy dokładną rozpiskę tego, jak działać, by do waszej kieszeni trafiło jak najwięcej pieniędzy.

Promocja jest podzielona niejako na dwie części. Codzienne zrzuty to loteria, dzięki której wywalczycie dla siebie część z puli 18 572 złotych dziennie. Do tego dochodzą cotygodniowe turnieje, a to już całkiem wyższa półka zmagań. Jak pisze Betsafe: “Co tydzień, 350 graczy otrzyma niesamowite nagrody pieniężne. Ścigaj się na szczyt rankingu zdobywając we wskazanych grach jak najwyższe nagrody z pojedynczych spinów (dostosowane do wysokości zakładu).” – to właśnie tu wygracie nawet 20,000 złotych!

Loteria kasynowa
Wolf Gold

Gry promocyjne w których należy rywalizować zmieniają się każdego tygodnia. Tym razem są to np. takie pozycje jak Wolf Gold, Mustang Gold czy też Sweet Bonanza. Naturalnie na stronie operatora znajdziecie szczegółowe informacje o tym spisie oraz dodatkowe informacje, które będą konieczne do zbierania losów czy też punktów turniejowych.

Całość potrwać ma do 1-go lipca. Do tego czasu możecie nie tylko co dzień zmagać się w loterii, ale też próbować swoich sił w turniejach. Warunki i zasady znajdziecie w regulaminie.


Previous Article