AstralBet, Promocje

Czwartkowe doładowanie na 20%

Czwartkowe doładowanie

AstralBet oraz ich tygodniowy kalendarz to akcja, o której już wam notowaliśmy. Warto jednak o evencie przypominać, zwłaszcza, że jest rozłożony na pięć pierwszych dni tygodnia. Zatem również i dziś, aż do godziny 23:59, macie okazję skorzystać z premii. Czwartkowe doładowanie zapewni wam powiększenie dokonanego depozytu o 20%, nawet do kwoty 100€!

Całe to wydarzenie nakierowane jest na aplikację GoVegas, która służy do obsługi urządzeń mobilnych. Możecie się na nią logować jednak także poprzez komputer. Znajdziecie w niej wszelkie kluczowe gry związane z kasynem AstralBet. Czwartkowe doładowanie nakierowane jest właśnie na rywalizację w tym miejscu. Do akcji nie musicie się nawet zapisywać, wystarczy w wyznaczonym czasie dokonać depozytu. Pamiętajcie jednak, że brana pod uwagę jest wyłącznie pierwsza wpłata z tego dnia, zatem promocji nie można rozkładać.

Warunki i zasady są tu oczywiście rozpisane w stosownym regulaminie. Znajdziecie go na stronie operatora, gdzie widoczne są chociażby informacje o tym, iż musicie 35-krotnie obrócić środkami nabytymi za sprawą bonusu.

Jednocześnie nie zapominajcie, że w piątek czekają na was kolejne dodatki. W przypadku AstralBet mówimy o 50 free spinach, które trafią na wasze konto, jeśli dokonacie między 00:00 a 23:59 (w piątek) depozytu na poziomie co najmniej 100€. Tu również nie musicie się zapisywać, ani zgłaszać do obsługi, bowiem całość działa automatycznie i natychmiastowo będzie gotowa do wykorzystania na stronie.


Previous Article