Betsson, Promocje

Darmowe obroty w Scudamore’s Super Stakes

Monopoly Live

NetEnt zaprezentowało właśnie najnowszego wideo slota ze swojej oferty. Jest to Scudamore's Super Stakes, które jest licencjonowaną pozycją, powstałą za sprawą bezpośredniej współpracy z Peterem Scudamorem. To mistrz dżokejstwa, który w tej dyscyplinie osiągnął absolutne maksimum. Nic zatem dziwnego, że ta bliska rozrywce branża znalazła swoje odzwierciedlenie także za sprawą gierki tego rodzaju. Wiadomość jest tym lepsza, że razem z grą pojawiły się darmowe obroty.

Jak informuje Betsson, które odpowiada za wdrożenie tytułu na swoją stronę, możecie sobie zapewnić nawet 60 spinów! Darmowe obroty przyznawane są jednak losowo za sprawą koła fortuny, które zostanie aktywowane, jeśli zapiszecie się do promocji oraz dokonacie depozytu na poziomie co najmniej 40 złotych. To jedyny warunek, który musicie spełnić, jeśli jesteście zainteresowani udziałem i walką o swoje szanse.

Scudamore's Super Stakes to bardzo wciągająca gra, która mimo prostego układu, zapewni wam ciekawe dodatki promocyjne z zakresu mechaniki. Tytuł możecie testować także całkowicie za darmo, wystarczy przejść na stronę Betsson i wybrać odpowiedni kafelek wideo slota. Samych zakręceń z kolei otrzymacie od 0 (chociaż to bardzo rzadka okazja) do właśnie 60. Wystarczy dobrze i szczęśliwie zakręcić.

Powodzenia! O szczegółach akcji poinformuje was operator.


Previous ArticleNext Article