Play Fortuna, Promocje

Darmowe spiny i doładowanie na początek

Darmowe spiny

W kontekście Play Fortuny często mówi się o turniejach i konkursach, które organizowane są tu na dany dzień tygodnia. Warto jednak pamiętać także o tym, że firma oferuje również ciekawy bonus powitalny. Jest przy tym bardzo prosty w realizacji, a zapewnia nie tylko doładowanie gotówkowe, ale też zestaw zakręceń. Darmowe spiny w ilości 50 sztuk będzie można zrealizować przy dowolnych wideo slotach. Dobry start? Jak najbardziej wartościowy.

Akcja obowiązuje wyłącznie te osoby, które jeszcze nie zrealizowały żadnych depozytu lub nie mają wcale konta. Po jego założeniu wystarczy zdeponować środki, a marka je podwoi, nawet do 500€ w gotówce. Do tego dochodzą właśnie darmowe spiny, których będzie pięćdziesiąt. Takie doładowanie będzie dla was dostępne od razu i tylko od was zależy, jak je zrealizujecie, oczywiście w ramach przyjętych założeń bonusowych.

Jak pisze nam Play Fortuna: “Wygrane osiągnięte dzięki darmowym spinom, otrzymanym za pierwszy depozyt, dopisywane są do konta bonusowego. Nie jest możliwe stawianie zakładów ani wypłata środków z konta bonusowego do czasu dokonania pełnego obrotu. Aby dokonać uwalniającego obrotu, musisz postawić kwotę równą dwudziestokrotności otrzymanego bonusu.” – o pozostałych zasadach dowiecie się bezpośrednio za pośrednictwem ich witryny.

Marka oferuje bardzo ciekawe zagadnienia i zaraz po spełnieniu przedstawionych warunków możecie natychmiastowo przejść do dalszych działań, przez co rozumiemy chociażby listę turniejów codziennych. Służą od tego zakładki “Promocje” i “Zawody”, bowiem to właśnie tam skrywać się będą kluczowe rozwiązania, jakie was zainteresują.

Powodzenia!


Previous Article