Expekt, Promocje

Darmowe spiny do odebrania w tę środę!

darmowe spiny

Nie ma to jak zacząć nowy rok od kasynowego prezentu. Expekt będzie dobrym miejscem do realizacji tych założeń. Jak widać po komunikatach z ich strony, codzienny kalendarz promocji został przedłużony również na 2018, dlatego darmowe spiny czekają już na wyciągnięcie ręki. Jeszcze dziś możecie sięgnąć nawet po 50 sztuk. Jak tego dokonać?

Sytuacja wygląda następująco: Zagrajcie w Illuminous, Flux lub Starburst za 200 złotych do godziny 23:59 i otrzymajcie za to 25 darmowych obrotów w ostatniej z wymienionych gier lub wydaj dwa razy więcej (400 złotych) na Reel Rush, Second Strike lub Doubles by sięgnąć po 40 zakręceń. Wykorzystacie je bezpośrednio w Reel Rush. Darmowe spiny przekazane będą na wasze konta w ciągu 72 godzin od zrealizowania założeń bazowych.

Do eventu nie trzeba się nawet zapisywać. Premia będzie ważna przez 15 kolejnych dni. Obowiązkowy warunek obrotu wynosi tu 40-razy. Dopiero po wykonaniu tego założenia możliwa będzie wypłata uzyskanej gotówki. Expekt zaprasza i przypomina, że promocja trwa jedynie do północy.


Previous ArticleNext Article