Betsson, Promocje

Darmowe spiny w nagrodę od Betsson

Graj pomiędzy poniedziałkiem a niedzielą i otrzymuj od Betsson jedną z najbardziej wciągających premii sieciowych. Darmowe spiny przyznawane są w tym kasynie wszystkim zainteresowanym. Z jakiej okazji? Wszystko za sprawą Święta Niepodległości, które na stronie tego operatora trwać będzie aż do 25-go listopada. Gotowi na przyjęcie nagrody za aktywność?

Betsson wypłaca darmowe spiny wszystkim, którzy w wyznaczonym czasie zagrają za co najmniej 100 złotych w wideo slocie Divine Fortune. Pula w jego jackpocie wynosi obecnie ok. 450 000 złotych, aczkolwiek nie mamy wątpliwości, że jeszcze przed końcem tej akcji wartość ta znacząco wzrośnie. Dzięki otrzymanej tu jednak nagrodzie możecie liczyć, że to właśnie do was trafi premia tego rzędu.

Kasyno oddaje aż 100 free spinów, zatem sama nagroda robi tu kolosalne wrażenie. Co prawda jak informuje Betsson, jackpot nie może być rozbity przy użyciu spinów, jednak to właśnie za ich sprawą zyskacie środki do dalszej gry. Divine Fortune będzie zatem wideo slotem, który otwiera przed wami drzwi sukcesu. Koniecznie spróbujcie swoich sił i walczcie o upragniony tryumf.

Więcej informacji, w tym pełen regulamin tego wydarzenia, dostępny jest na stronie organizatora. Odsyłamy i jednocześnie trzymamy za was kciuki. Na wspomnianej witrynie znajdziecie także rozpiskę pozostałych akcji, które obecnie trwają i które mogą was poważnie wzbogacić. Nie ma tu co zwlekać, działajcie!


Previous ArticleNext Article