AstralBet, Promocje

Darmowe spiny w prezencie na środę

Darmowe spiny

Środa to zdecydowanie jeden z lepszych dni dla graczy kasyna AstralBet. To właśnie w tym czasie marka oferuje zestaw do gry w AstroMagic. Darmowe spiny, bo to właśnie one uzupełnią wasze konta, trafią do was od dowolnej wpłaty na serwisie. Wystarczy zatem zdeponować min. 20€, by cieszyć się unikatowym dodatkiem. Jesteście chętni i chcecie poznać warunki i zasady udziału w zabawie? W takim razie czytajcie dalej.

Do dyspozycji graczy będzie aż 30 obrotów. Darmowe spiny w AstroMagic trafią do was automatycznie i nie trzeba się już po nie w żadnym przypadku zgłaszać. Dodatek odbierzecie w sekcji Moje promocje, która jest dostępna dla każdej zarejestrowanej i zalogowanej osoby. Jeśli zatem macie już swoje konto (taki proces jego zakładania to zwykle ok. 60 sekund), możecie natychmiastowo spróbować swojego szczęścia.

Pamiętajcie jednak, że akcja dostępna jest tylko w środy do godziny 23:59. Po tym czasie AstralBet wyłącza bonus i przeskakuje do kolejnego dodatku, o którym także przeczytać można na łamach naszej strony. Wygrane, które zapewnią wam free spiny musicie przy tym 35-krotnie obrócić, co jest tu – naszym zdaniem – kluczowym warunkiem dla łowcy bonusów. Po zrealizowaniu tego celu możecie od razu wypłacić swoje środki.

O pozostałych zasadach przeczytać można w dowolnej chwili na stronie. Jednym z punktów regulaminu jest: “Maksymalny zakład dozwolony w przypadku, gdy na koncie gracza jest aktywny jakikolwiek bonus, wynosi poniżej 20% wartości przyznanego bonusu i nie może przekroczyć kwoty 8 $/€ na pojedynczy zakład” – warto to wiedzieć, dzięki czemu sama gra jest znacznie przyjaźniejsza i łatwiejsza.

Powodzenia!


Previous Article