Promocje, Unibet

Darmowe spiny w przerwach meczów MŚ

Loteria codzienna

Oglądacie mecze Mistrzostw Świata w Rosji? Już jutro swój ostatni mecz turnieju rozegra reprezentacja Polski. Abstrahując od formy piłkarzy Adama Nawałki czeka na nas sporo emocji, bowiem w przerwach każdego ze spotkań oczekiwać można na darmowe spiny, przygotowane przez Unibet. Nawet jeśli zatem nie interesują was wyniki, dobrze jest znaleźć kilka minut na zabawę w ciągu dnia.

Jak zapowiedziało kasyno, darmowe spiny zdobyć można w przerwie każdego z 64 meczów tego Mundialu. To ogromna liczba i łącznie 320 sztuk do przekręcenia, jeśli oczywiście liczyć od dnia pierwszego. Obecnie wciąż czekają na nas ogromne zestawy, dlatego zdecydowanie polecamy przeglądać witrynę operatora i próbować swoich sił.

Dzisiejsze mecze rozgrywane będą o godzinie 16:00 oraz 20:00, co oznacza, że po 45 minutach (plus czas doliczony), oferta spinów będzie aktualna dla każdego, kto ma aktywne konto na Unibet. Każda przerwa to pięć okazji w Starburst, a nie musimy mówić, że to jeden z najpopularniejszych wideo slotów, na jakie można trafić w sieci. Każdy bonus, jaki zyskacie w tym czasie ma oczywiście swoje odpowiednie wymogi do realizacji, z czego najważniejszy jest tu 25-krotny obrót. Macie na to aż 30 dni, zatem jest to wystarczający czas, by sprostać każdemu wymaganiu.


Previous ArticleNext Article