Promocje, Unibet

Darmowe spiny za Ligę Mistrzów

Turniej Unibet

Wczoraj wystartowała dwudniowa akcja Unibet. Na jej podstawie gracze liczyć mogą na darmowe spiny, które przyznawane będą na podstawie zdobytych bramek. Dziś trzymamy zatem mocno kciuki za to, by ilość goli była imponująca, bowiem za każde trafienie przysługiwać wam będą dwa obroty w słynnym wideo slocie, Starburst.

Do przedsięwzięcia należy się zapisać, a przed rozpoczęciem kolejnych spotkań Ligi Mistrzów (Bayern Monachium – Sevilla oraz Real Madryt – Juventus Turyn) zagrać za co najmniej 55 złotych. Dzięki temu od razu weźmiecie w akcji. Darmowe spiny będą przyznawane automatycznie i nie będzie trzeba się po nie dalej zgłaszać.

Wyłączenie zakłady, które mają kurs w wysokości co najmniej 1,40 będą brane pod uwagę przy naliczaniu gry za wspomniane 55 złotych. Sama premia zostanie z kolei przyznana jutro, maksymalnie do godziny 19:00. Trzymajcie mocno kciuki za kanonadę, aby było jeszcze lepiej niż wczoraj. Unibet zachęca, a my jednocześnie przypominamy, że czekają także inne wydarzenia, fundowane przez to właśnie kasyno.

Bądźcie na bieżąco, dołączcie do zabawy i wygrywajcie jak najwięcej. Powodzenia!


Previous ArticleNext Article