Betsafe, Promocje

Darmowe zakręcenia za wykonany obrót

Darmowe zakręcenia

Akcja Betsafe to prawdziwy kasynowy klasyk. Za jego sprawą zapewnicie sobie naprawdę solidne wejście do hazardu online. Darmowe zakręcenia nie bez powodu uznawane są zresztą za jedną z najlepszych i najciekawszych promocji tej kategorii. Poniżej szczegółowo opisujemy wam, jak odebrać 25, 50, 100 obrotów. Co ważniejsze, całe wydarzenie jest tu w pełni odnawialne, dlatego jeśli tylko poszukujecie łatwych i mocnych akcji, ta będzie dla was wzorcowa.

Darmowe zakręcenia trafić mogą do was dokładnie co tydzień. Jedyne co musicie tu zrobić, to zapisać się do przedsięwzięcia, a następnie realizować wpłaty i obroty na konkretnym poziomie. Jeśli spełnicie te warunki po kolejki, zdobędziecie nawet 175 spinów. System zaczyna się przy ustaleniu na poziomie: wpłać 50 złotych i obróć 200 zł. Dzięki temu otrzymacie pierwszych 25 szans w Book of Dead. Przy tym wszystkim należy pamiętać, że istnieje lista wideo slotów, które podpięte są do wydarzenia i obrót naliczany jest tylko przy nich.

Zestaw promocji

Będzie to dla przykładu Mega 40 czy wspomniane już Book of Dead. Drugi poziom zdarzenia zaczyna się przy 200 złotych wpłaty i 1 000 złotych obrotu. Trzeci to natomiast 500 złotych wpłaty i aż 2 500 złotych obrotu. Będzie to zatem propozycja przede wszystkim dla tych, którzy szukają wysokich stawek i chcą zawalczyć o możliwie najwyższe jackpoty dostępne na stronie Betsafe.

Wszelkie warunki i zasady spisane są na stronie organizatora i gorąco zachęcamy do zapoznania się z nimi. Regulamin jest tu obligatoryjny, dlatego też warto zacząć właśnie od niego.


Previous Article