Betchan, Promocje

Doładowanie gotówkowe na start tygodnia

Doładowanie gotówkowe

Betchan słynie ze swoich akcji powitalnych, ale warto przypominać także o ich turniejach i wydarzeniach odnawialnych. Jednym z takich przedsięwzięć jest doładowanie gotówkowe, które aktywowane jest zawsze w każdy poniedziałek. Dlaczego warto z niego skorzystać? Cóż, sprawa jest banalnie prosta – otrzymacie nie tylko więcej kasy, ale zapewnicie sobie do tego solidny zestaw darmowych obrotów w słynnym wędkarskim – The Angler!

Bonus włącza się od razu o północy i będzie dostępny do 23:59. Gracze muszą dokonać w tym czasie jednej wpłaty. Betchan powiększy jej wartość o 50% do kwoty 500 złotych (lub 100 euro w zależności od użytkowanej przez was waluty). Dodatkowo otrzymacie jeszcze 30 free spinów we wspomnianej wyżej grze. Jest to dodatek jednorazowy, aczkolwiek w kolejny poniedziałek będziecie mogli użyć go raz jeszcze – tak bez przerwy.

Bonus poniedziałkowy

Jedynym warunkiem, który musicie tu spełnić, to wpisanie kodu AMSTERDAM podczas dokonywania depozytu. Realizacja tego założenia pozwoli wam w pełni czerpać korzyści z premii Betchan. Środkami należy przy tym wszystkim 40-krotnie obrócić i dopiero wówczas będą dla was gotowe do wypłaty. Minimalny depozyt uprawniający do wzięcia udziału w promocji to 20€.

Po więcej informacji zapraszamy na stronę organizatora, gdzie znajdziecie dodatkowo kwestie regulaminowe, a także kolejne bonusy, które będą aktywne w ciągu najbliższych dni i tygodni. Próbujcie koniecznie!


Previous Article