1xSlot, Promocje

Ekstrawagancki turniej z wielką pulą nagród

Ekstrawagancki turniej

Gdy mówimy o dużych pieniądzach, serce się nam cieszy. A Ekstrawagancki turniej dostarczy wam naprawdę potężnej puli nagród. Wystarczy tu wspomnieć, że zawody od 1xSlot za pierwsze miejsce wydadzą aż 12 000€. To jedna z większych puli w historii tej marki, dlatego wszystkich fanów solidnych wyścigów zapraszamy do zabawy już teraz. Nagrodzonych zostanie zresztą aż sto osób. Sprawdź jak znaleźć się w ich gronie.

Zawody tego kasyna stworzone zostały za sprawą współpracy 1xSlot z Game Art. Studio deweloperskie dostarczyło trzech wideo slotów, które będą dla was najważniejsze w kontekście zmagań o których mowa. Łączna pula nagród wynosi tu 25 000€. Ekstrawagancki turniej będzie zatem prawdziwym szałem. Możecie do niego dołączyć już teraz. Zawody aktywne będą do 26 stycznia i właśnie do tego czasu możecie się ubiegać o swoje szanse.

Celem gry jest rozegranie jak największej ilości płatnych rund. Za każde rozegrane 1€ otrzymacie 1 punkt do rankingu. Musicie przy tym pamiętać, że konieczna jest rywalizacja w jednym z trzech wideo slotów. Są to Wolf Hunt, Battle for Atlantis, Dragon Whisperer. Wszystkie pochodzą od studia Game Art, które uczestniczy w organizacji zmagań. Jeśli zatem polujecie na dobrą kasę, a przy okazji chcecie się sprawdzić na tle innych graczy, będzie to coś dla was.

Pełen regulamin jak również rozpiska poszczególnych nagród, dostępny jest na stronie 1xSlot. Widoczne są tam wszystkie niezbędne dla was dane, jak również dodatkowe informacje i promocje, z których w danym czasie można skorzystać.


Previous Article