Expekt, Promocje

Expekt: Cashback 10% do północy

Cashback

Jeśli gracie w kasynie internetowym, doskonale zdajecie sobie sprawę, że nie zawsze można wygrywać. To część przygód na które się piszemy. Dlatego właśnie działania, takie jak cashback, są dla nas pomocne i mogą wspierać wydłużenie rozgrywki. Wielokrotnie czytaliśmy już o przypadkach, które mówiły o wygranych jackpotach właśnie dzięki procesowi tego typu. Czemu zatem nie spróbujesz? Expekt zachęca w swojej cotygodniowej akcji.

Promocje kasynoweEvent wystartował dziś minutę po północy i aktywny będzie do godziny 23:59. Do przedsięwzięcia należy się najpierw zapisać poprzez witrynę Expekt. Następnie, jeśli zagracie w Holmes and the Stolen Stones, Fruit Shop, Wicked Circus, Twin Spin, Mega Moolah lub Aloha! Cluster Pays, automatycznie będziecie mogli spodziewać się zwrotu. Cashback trafi do wszystkich zainteresowanych.

W regulaminie czytamy, że maksymalny zwrot do gracza wynosi 400 PLN, z kolei minimalna wartość to 8 PLN. Cashback daje wiele możliwości, szczególnie w takich grach jak zaznaczone wyżej Mega Moolah. Przypominamy, że to tytuł progresywny, w którym kumulacja jest powiększana z każdym dniem. Na chwilę obecną łączna wartość jackpotów w Expekt sięga niemal 50 milionów złotych. To chyba wystarczająca zachęta do tego, by spróbować.

O pozostałych warunkach i zasadach przeczytacie na stronie organizatora. My, jak zawsze, trzymamy za was kciuki i życzymy jak największych wygranych. Powodzenia!


Previous ArticleNext Article