Expekt, Promocje

Expekt przedstawił bonusowy weekend

Bonusowy weekend

Miło nam poinformować, że Expekt przedstawiło już pełną rozpiskę promocji na najbliższe trzy dni. Tym samym rozpoczynamy bonusowy weekend. W piątek, sobotę i niedzielę zyskacie premie, które pozwolą wywalczyć jeszcze większe profity finansowe. Wystarczy zapoznać się z prostymi regułami gry. Specjalnie z myślą o użytkownikach kasyna-promocje.com, dostarczamy szczegóły niezbędne w opisywanych akcjach.

Bonusowy weekend powielany jest za każdym razem właśnie w tym okresie. Naturalnie, często zmieniają się drobne warunki lub gry, które biorą udział w akcji. Ogólnie gracze otrzymują premie, które wykorzystać można tylko w tym, wskazanym, terminie. Tak też w piątek zyskujecie cashback na poziomie 5% na wszystkie wideo sloty, które widnieją w ofercie Expekt.

W sobotę i niedzielę z kolei są to reload bonusy. Pierwszy z nich do wyciągnięcia w Guns N' Roses, drugi w Superman Last Son of Krypton. W obu przypadkach przygotowano 50% premii. Maksymalnie wyciągnięcie z tego 40 złotych, co skierowane jest głównie do tych, którzy cenią długą grę przy niskich stawkach.


Previous ArticleNext Article