Promocje, Unibet

Festiwal slotów na wykończeniu

Promocje codzienne

Festiwal Slotów od Unibet powoli się kończy. Oficjalne zamknięcie tego potężnego wydarzenia jutro o północy. W tym czasie do graczy trafi dokładnie 300 000 euro w gotówce i innych gratisach. Jeśli zatem cenisz sobie zmagania o ogromne pieniądze, będzie to dla ciebie ostatni dzwonek. Chcesz dołączyć? Wciąż czeka na ciebie loteria główna, a w niej aż 1/3 całej sumki, o której wspomnieliśmy wyżej.

Do zawodów musisz się zapisać. Na chwilę obecną nie zostało ci zbyt wiele możliwości. Po pierwsze warto zatem nadmienić, że warto obrócić 100 euro w dowolnie wybranych grach z oferty Unibet. Zapewni ci to jeden los do loterii głównej, która odbędzie się już pojutrze. Ilość zdobytych przez ciebie losów jest nieograniczona i możesz ich ilość sprawdzać na bieżąco za pośrednictwem strony Unibet.

Druga szansa to czwarty trwający turniej tego kasyna. Potrwa on także do 23:59 dnia jutrzejszego. Celem gracza jest rywalizacja w wideo slotach, gdzie każdy obrót musi być rozegrany za co najmniej 0,10€. Liczy się najwyższa pojedyncza wygrana runda, zatem przy dobrych wiatrach, starczy wam nawet jeden, pojedynczy obrót. Co ważne, nagrodzonych zostanie aż… pięćset osób!

Unibet zaprasza i kusi, to wciąż ogromna kasa do wyciągnięcia!


Previous ArticleNext Article