займ срочно

Artykuły

FRUIT SHOP – Zasady gry

Dzięki slotowi video Fruit Shop masz szansę wygrać nawet 80 000 kredytów. Jest to klasyczny video slot o nowym wyglądzie posiadający symbole owoców znanych z klasycznych automatów slotowych. 

Fruit Shop

 

SZCZEGÓŁY GRY

 • Wypłata: Teoretyczna wypłata w video slocie Fruit Shop to 96.7%
 • Rodzaj gry hazardowej: Video Slot
 • Struktura Video Slotu: 15 linii płatniczych, 3 rzędy, oraz 5 bębnów
 • Symbole Jokera, Darmowe Rundy
 

SAMOUCZEK

Fruit Shop to nowoczesny video slot nawiązujący do klasycznych automatów z owocami. Nie jest tak z powodu nazwy, ale z powodu znanych symboli owoców na bębnach. Zostały one jednak na nowo zaprojektowane zyskując nowoczesny oraz atrakcyjny wygląd. Dzięki symbolom Jokera oraz darmowym rundom możesz wygrać niezłą sumę.
 

SYMBOLE JOKERA

Symbole jokera są bardzo wartościowe, gdyż zastępują inne symbole. Zwiększają Twoje szanse na trafienie zwycięskich kombinacji symbolów i tym samym gwarantują łatwiejsze wygrane. Symbole Jokera mogą pojawić się na bębnach 2, 3 oraz 4. Gdy na linii znajdzie się Joker, stawka podwoi się. Dla każdej linii płatniczej wykorzystany zostanie tylko jeden mnożnik Jokera.
 

DARMOWE SPINY

Fruit Shop Darmowe SpinyOtrzymasz darmowe rundy jeśli uda Ci się zdobyć co najmniej dwa takie same owoce na jednej linii. W przypadku wiśni otrzymasz darmowe rundy już w przypadku dwóch identycznych symboli, wszelkie inne symbole gwarantują darmowe rundy wyłącznie po zdobyciu co najmniej trzech takich samych symboli. W trakcie darmowych rund, również istnieje możliwość zdobycia dodatkowych darmowych rund jeśli uda Ci się wylosować zwycięskie kombinacje tych samych symboli. Na górze ekranu znajdziesz informacje o posiadaniu darmowych rund oraz ich ilości.
W trakcie darmowych rund, linie płatnicze gwarantują podwójną wygraną.   
 

LICZBA ZAKŁADÓW

Liczba linii płatniczych w Fruit Shop nie podlega zmianom; zawsze będzie możliwość gry przy 15 liniach. Z kolei poziom zakładu oraz wartość monety są zmienne. Istnieje w sumie 7 różnych wartości monet do wyboru, tj. 1 cent, 2 centy, 5 centów, 10 centów, 20 centów, 50 centów oraz 1 euro.
Do wyboru jest w sumie 10 poziomów zakładu. Poziom zakładu to liczba monet, których używamy do zakładu dla każdej linii płatniczej przy każdej grze. Dlatego grając na 15 liniach płatniczych na poziomie 1, stawiasz 15 monet na jedną grę. Przyjrzyjmy się poniższemu przykładowi:   
Minimalny zakład przy 15 liniach płatniczych (poziom zakładu 1 + wartość monety 1 cent) = 0.15 euro
Maksymalny zakład przy 15 liniach płatniczych (poziom zakładu 10 + wartość monety 1 euro) = 150 euro

TABELA WYGRANYCH

Tylko najwyższa wygrana na linii płatniczej liczy się w slocie Fruit Shop. Wygrane na wielu liniach jednocześnie zostaną zsumowane. Zwycięska kombinacja symboli liczy się wyłącznie gdy zaczyna się na bębnie maksymalnie od lewej strony i ciągnie nieprzerwanie do prawej. W tabeliFruit Shop Tabela Wypłat wygranych znaleźć można listę wszystkich zwycięskich kombinacji symboli oraz wypłaty. Ponadto, znaleźć można również listę linii w tabeli wygranych. W dolnym lewym rogu ekranu znaleźć można przycisk TABELA WYGRANYCH, po kliknięciu tabela otworzy się.
 

DOSTĘPNE USTAWIENIA W FRUIT SHOP

Podobnie jak w przypadku wszystkich innych video slotów firmy Netent, Fruit Shop posiada szereg ustawień, które można dostosować do własnych potrzeb. Można to zrobić za pomocą czterech ikon w dolnym lewym rogu ekranu.
Ikona głośnika włącza i wyłącza dźwięk.
Znak zapytania otwiera menu pomocnicze.
Przycisk AUTO otwiera menu umożliwiające automatyczne ustawienie liczby rund w grze Fruit Shop. Możesz również określić kiedy automatyczna gra ma się zakończyć. Zawsze możesz wcisnąć przycisk stop w trakcie automatycznej gry.
Ikona klucza pozwala na dostosowanie następujących ustawień:     
 • Szybka gra
 • Dźwięk
 • Dźwięk w tle
 • Efekty dźwiękowe
 • Jakość graficzna
 • Klawisze funkcyjne
 • Historia gry (niedostępna w trybie praktyki)

 

INSTRUKCJA OBSŁUGI

Zielone przyciski poniżej POZIOMU ZAKŁADU pozwalają dostosować liczbę monet do linii płatniczej. Jeśli chcesz grać na poziomie 10, możesz również wybrać przycisk MAKS ZAKŁAD. Po kliknięciu tego przycisku bębny zaczną obracać się automatycznie, dlatego upewnij się, że ustawiłeś wartość monet przed wciśnięciem tego przycisku. Wartość monety możesz ustawić wciskając zielone przyciski poniżej WARTOŚCI MONET.

Przycisk AUTOGRA pozwala ustawić liczbę rund, które chcesz grać automatycznie, oraz kiedy chcesz wstrzymać taką grę.

Na pasku na dole ekranu można znaleźć ustawienia dla kwoty zakładu dla każdej gry. Po dokonaniu zmian w ustawieniach wciśnij środkowy okrągły przycisk, aby aktywować kręcenie bębnów.

Previous ArticleNext Article