займ срочно

Artykuły

GONZO’S QUEST – Zasady Gry

Video slot Gonzo’s Quest posiada wspaniały animowany ekran powitalny, który przedstawia Gonzo wyruszającego w poszukiwaniu skarbu. Stworzony przez firmę Net Entertainment slot posiada przepiękną animację oraz wyjątkowe efekty specjalne. Gonzo’s Quest nie jest wyposażony w bębny. W to miejsce oferuje specjalną opcję Avalanche™. 

 
SZCZEGÓŁY GRYGonzos Quest

 • Wypłata: Teoretyczna wypłata w video slocie Gonzo’s Quest to 96%
 • Rodzaj gry hazardowej: Video Slot
 • Struktura slotu: 5 bębnów oraz maksymalnie 20 linii płatniczych
 • Gonzo’s Quest wprowadza opcję Avalanche™ oraz posiada również Free Falls oraz symbole Wild Joker

 

SAMOUCZEK – OPCJA AVALANCHE™

Gonzos Quest Opcja Avalanche
Video slot Gonzo’s Quest posiada tzw. opcję Avalanche™. Oznacza to, że Gonzo’s Quest nie posiada kręcących się bębnów, ale bloki znajdujące się w ich miejscu. Po zdobyciu linii płatniczej, Avalanche rozpocznie się. Po zdobyciu symboli w zwycięskiej kombinacji, wybuchną one i znikną, co spowoduje pojawienie się nowych symboli i jednocześnie zwiększy szanse na wyższe wygrane. Każda Avalanche zwiększa mnożnik wygranej do momentu osiągnięcia maksymalnego poziomu. W trybie Gry Głównej maksymalny mnożnik wynosi 5, a w trakcie Free Falls – 15. W TABELI WYGRANYCH można znaleźć wszystkie możliwe kombinacje wygranych.  

 

FREE FALL

Free Fall aktywuje się po zdobyciu co najmniej 3 symboli Free Fall. Te symbole pojawiają się w rzędzie oraz zaczynają na pierwszym bębnie. W trakcie Free Fall ten sam zakład jest wykorzystywany jak w rundzie, w której aktywowano Free Fall. W trakcie Free Fall, można wygrać dodatkowe Free Falls.

Po zdobyciu zwycięskiej linii w trakcie Free Fall, aktywowana zostaje Avalanche. Każda Avalanche zwiększa mnożnik wygranej do maks. 15.

 

SYMBOLE WILD (JOKER)Gonzos Quest Symbole Wild

Symbole Wild Joker mogą zastępować inne symbole, co gwarantuje większe wygrane.

 

LICZBA ZAKŁADÓW

Video slot Gonzo’s Quest posiada maksymalnie 20 linii płatniczych oraz 5 różnych poziomów zakładu. Wartości monet od 1 do 50 centów zapewniają wiele różnych opcji zakładu

Minimalny zakład przy 20 liniach płatniczych (poziom zakładu 1 + wartość monet 1 cent) = 0.20 euro

Maksymalny zakład przy 20 liniach płatniczych (poziom zakładu 5 + wartość monet 50 centów) = 50 euro

 

TABELA WYGRANYCH

Gonzos Quest Tabela WypłatKombinacje wygranej oraz wypłaty są obliczane zgodnie z tabelą wygranych. Można ją w każdym momencie przejrzeć wciskając przycisk TABELA WYGRANYCH.

Wygrywasz wyłącznie po zdobyciu zwycięskiej kombinacji na aktywnej linii wygranej od maksymalnie lewej strony bębna do prawej. Wielokrotne wygrane na wielu liniach wygranej zostaną zsumowane. Obliczone zostaną wyłącznie najwyższe wygrane na linii płatniczej.

 

DOSTĘPNE USTAWIENIA

Video Slot Gonzo’s Quest posiada szereg ustawień gry, które można dostosować do własnych potrzeb w trakcie gry. Aby otworzyć ustawienia, wciśnij ikonę klucza w dolnym lewym rogu ekranu. Poniżej znajduje się lista wszystkich funkcji, które gracz może zmienić; uwaga: nie wszystkie kasyna oferują takie opcje:

 • Włącz lub Wyłącz Ekran Powitalny
 • Animacje
 • Dźwięk
 • Jakość graficzna
 • Historia gry (niedostępna w trybie praktyki)
 • Dźwięki tła
 • Efekty dźwiękowe

 

INSTRUKCJA OBSŁUGI

Zacznij od ustawienia linii płatniczej, poziomu zakładu oraz wartości monet. Wciskając jedną z liczb po bokach bębnów, wybierasz liczbę linii. Poziom zakładu oraz wartość monety można ustawić wciskając odpowiednie przyciski na dole ekranu. Następnie, kliknij przycisk kręć, aby rozpocząć grę.

Istnieje również możliwość wyboru maksymalnego zakładu. W tym celu wciśnij przycisk MAKS. W ten sposób wybierasz maksymalną liczbę linii płatniczych na najwyższym poziomie przy wybranej wartości monety.

Przycisk AUTO w lewym dolnym rogu ekranu pozwala na wybór funkcji automatycznej gry. Bębny zaczną kręcić się automatycznie. Możesz ustawić liczbę rund, a wciskając przycisk zaawansowane ustawienia, możesz również określić kiedy gra automatyczna ma się zakończyć. 

Previous ArticleNext Article