1xSlot, Promocje

Gra dnia z darmowymi spinami

Gra dnia

O akcji pisaliśmy już wcześniej. Miło nam jednak zakomunikować, iż została przedłużona na kolejne tygodnie. To świetna nowina, bowiem gra dnia może zagwarantować naprawdę ciekawe dodatki. Zadowoleni będą przede wszystkim fani wideo slotów oraz darmowych obrotów, bowiem właśnie takich zestawów dotyczy przedsięwzięcie.

1xSlot, które odpowiada za całe wydarzenia, oferuje proste zadania, na podstawie których odbierać będziecie nagrody. Premie przyznawane są zawsze w konkretnych automatach. Stąd też dobrze jest znać rozpiskę. Gra dnia będzie tu korzystna jak nigdy dotąd. Przykładowo, jeszcze dziś czeka na was 25 free spinów. Sięgniecie po nie w Viking Gods: Thor and Loki. Co zrobić, by je zyskać?

Gra dnia

Jeśli między godziną 03:00 a 07:00 GMT dokonacie we wspomnianej grze zakładów o wartości 70€, premia wyląduje na waszych kontach automatycznie. Nie musicie się do nich zgłaszać, zatem cały system jest jeszcze łatwiejszy niż zwykle.

Przy tym wszystkim czekają kolejne profity. Już we wtorek wywalczyć można 30 darmowych obrotów w Wild Warrios, natomiast w kolejne dni swoje szanse powiększycie o takie gry jak Art of the Heist czy Secret of Nefretiti. Pełna rozpiska dostępna jest na witrynie 1xSlot, gdzie – jak zawsze – gorąco zapraszamy.


Previous Article