займ срочно

Artykuły, Slots

Jackpot 6000 wszystko o najpopularniejszym slocie w Europie!

Jackpot 6000 jest to klasyczny automat  od producenta gier hazardowych firmy NetEnt. Automat został stworzony w oparciu o klasyczne sloty, które można znaleźć w kasynach naziemnych. Jak przyznaje sama firma NetEnt Jackpot 6000 został wyprodukowany na bazie popularnego w Norwegii slota – Jackpot 2000. Posiada jako dodatkową funkcję ekscytujące tryb gry podwojenie a także tryb dający bardzo wysokie wygrane Supermetr.

Szczegóły gry Jackpot 6000

Wypłata  : Teoretyczny Wypłata Jackpot 6000 to 98,8 %
Rodzaj gry hazardowej : klasyczny automat
Struktura slotu : 3 bębny i 5 linii płatniczych
Tryby gry: Tryb Głównym gry , tryb gry podwójnej gry  oraz tryb Supermetr

Wprowadzenie do gry

Jackpot 6000 posiada łącznie 3 bębny i 5 linii płatniczych. Slot ten ma również tryb podwojenia zabawy i ekscytującą tryb Supermeter. W sumie można wygrać 6000 kredytów na każdą rundę gry!

Jackpot 6000

Gra główna

Zabawę zaczynasz  w  grze głównej, gdzie można wybrać jeden z 6 różnych możliwości zakładów – są to : 1 , 2 , 3 , 4 , 6 , 8 , i 10. Liczba linii płatniczych  różni się w zależności od wysokości poziomu, który wybraliśmy. Musisz także wybrać czy grać za 10 czy  za 20 centów (groszy). Jeśli wygrasz w głównej grze, masz 50% szans na podwojenie zysku w grze podwojenia czyli po prostu orzeł czy reszka. Tak długo jak wygrywasz tak długo  możesz grać w orła czy reszkę. Możesz również wypłacić swoją wygraną lub przejść wyżej do trybu Supermeter.

Orzeł czy reszka

Wygrane będą automatycznie wykorzystywane do orła czy reszki. Możesz grać na pełna stawkę swojej wygranej klikając po prostu przycisk orła lub reszki. Można również zagrać za część wygranej  naciskając przycisk  TRANSFER. Umożliwi to odłożenie 20 kredytów na bok przy każdym kliknięciu. Następnie można ponownie kliknąć na symbol orła lub reszki by zagrać  za pozostałą wygraną. Jeśli nie chcesz rzucać monetą, po prostu  kliknij na przycisk ODBIÓR – otrzymasz od razu gotówkę i powrócisz do gry głównej.

Supermeter

W tryb Supermeter można wejść tylko kiedy grasz na maksymalną stawką. Zakłady w trybie Supermeter są wyższe. Z automatu jest to 20 monet na wszystkich 5 linii płatniczych, oznacza to że można wygrać więcej. Jeśli wygrasz w głównej grze ,można przejść do trybu Supermeter klikając na kręć. Wygrana zostanie dodana  do wyświetlacza Supermeter na górze gry. Kliknij przycisk start aby ponownie zakręcić bębnami. Możesz grać dopóki masz monety, a następnie zostaniesz przeniesiony do gry głównej. Możesz także przerwać grę w trybie Supermeter klikając na przycisk TRANSFER lub ODBIÓR.

Jackpo 6000

Jackpot 6000 limity stawek

Jackpot 6000 posiada 6 różnych poziomów zakładów i dwie różne wartości monet. Minimalny zakład to jedna moneta na 1 linii płatniczej (10 centów). Maksymalna stawka wynosi 2 monety na wszystkich 5 liniach  płatniczych (2 euro).

Możliwe ustawienia

Jackpot 6000 ma wiele różnych ustawień, które mogą być regulowane podczas grania. Można to zrobić klikając ikonę klucza w lewym dolnym rogu ekranu. Jednak nie wszystkie kasyna online oferują tę opcję . Poniżej znajdziesz przegląd funkcji, które mogą być dostosowane przez gracza:

Efekty dźwiękowe
Szybka Gra

Instrukcja obsługi

Najpierw należy wybrać wartość monety którą chcesz grać na 10 centów  lub 20 centów – ikonę znajdziesz w prawym dolnym rogu ekranu. Następnie można wybrać poziom  który chcesz ustawić , klikając na przycisk ZAKŁAD. Jeśli chcesz grać na maksymalną stawkę za jednym kliknięciem, można kliknąć przycisk MAKS.ZAKŁAD. Wtedy będziesz  grać na poziomie 10 wartości monety który został wybrany przez ciebie wcześniej. Po kliknięciu MAKS.ZAKŁAD bębny zaczną obracać się automatycznie. Tylko gra na maksymalną stawkę może wprowadzić cię w tryb Supermeter. Gdy wybierzesz niższy poziom zakładów kliknij przycisk KRĘĆ, aby rozpocząć kręcenie bębnami.

Ciekawoski

Na zdjeciu poniżej, możemy zobaczyć automat Jackpot 2000 – protoplaste slota Jackpot 6000.

Jackpot 2000,jackpot 6000

Bonus w Jackpot 6000 jak i samą grę znajdziecie w większości naszych kasyn online z kasyno ranking.

Previous ArticleNext Article